RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 58824 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 58824 1.25 Inch Latch Catch for Commercial Ovens with Stainless Steel Construction
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 58824 |
| Manufacturer Part # | 58824 |
| Height | 1.13" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 4.88" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 58824 Assembly Latch Catch
