RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 58815 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 58815 19 Inch Rack Wire 2 Tiers Stainless Steel with Medium Duty Support
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 58815 |
| Manufacturer Part # | 58815 |
| Height | 1.4" |
| Width | 19.2" |
| Depth | 26.11" |
| Weight | 7.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 58815 Rack Wire Br 2 24gt 36c