- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie 58815 16 Inch Electric Cooker Chili Stainless Steel with User Friendly Controls
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 58815 |
| Manufacturer Part # | 58815 |
| Height | 11.5" |
| Width | 16.5" |
| Depth | 25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 58815 Cooker Chili (120v)