FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 58799 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 58799 7 Inch Combi Inverter Drive V Control Stainless Steel
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 58799 |
| Manufacturer Part # | 58799 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 12" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 58799 Combi Inverter Drive V Control
