- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Blodgett 5878 1/4 Inch Steel Door Roll Pin for Blodgett Ovens 1048 1060 999 1000
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 5878 |
| Manufacturer Part # | 5878 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 1.05" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 5878 Door Roll Pin, 1/4" X 1-1/8" Roll Pin Steel, Blodgett 1048 1060 999 1000
