Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 58772 Deli Paper 6 Inch Heavy 10 to 3/4 Grease Resistant 500 Sheets
Item:
#1893783
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 58772 |
| Manufacturer Part # | 58772 |
| Height | 2" |
| Width | 6" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 1.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 58772 Deli Paper 6 Inch Heavy 10 to 3/4 Grease Resistant 500 Sheets
$10.72/Pack
Unit price
/
Unavailable