Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 58766 16 Inch Pan Liner 1000 Bundles for Bakery and Catering
Item:
#1893396
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 58766 |
| Manufacturer Part # | 58766 |
| Height | 3" |
| Width | 16.75" |
| Depth | 25.75" |
| Weight | 23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 58766 16 Inch Pan Liner 1000 Bundles for Bakery and Catering
$131.77/Case
Unit price
/
Unavailable