RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 58503 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 58503 25 Inch Stainless Steel Well Cover OEM Replacement
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 58503 |
| Manufacturer Part # | 58503 |
| Height | 0.3" |
| Width | 25.5" |
| Depth | 27" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 58503 Stud Assy 2 Well Cover