Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 5824-2319 3/16 Inch Square Key for Industrial Machinery Assembly
Item:
#1508185
Technical details
| Manufacturer | Oliver Products |
|---|---|
| Model Number | 5824-2319 |
| Manufacturer Part # | 5824-2319 |
| Height | 1.4" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 5.3" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 5824-2319 3/16 Inch Square Key for Industrial Machinery Assembly
$4.62
Unit price
/
Unavailable
