FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 58203 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 58203 18 Inch Kit to LPG Conversion for Blodgett 200es
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 58203 |
| Manufacturer Part # | 58203 |
| Height | 4.5" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 12.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 58203 Kit Ng To Lp Conversion 200es
