RestaurantSupply.com is your trusted source for Prince Castle condiment pumps and pump dispenser parts.
- Authorized Prince Castle dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Prince Castle 581NC condiment pumps and pump dispenser parts
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Prince Castle 581NC 1/2 Oz Sauce Dispenser Stainless Steel Countertop Cleaner
| Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | 581NC |
| Manufacturer Part # | 581NC |
| Height | 4" |
| Width | 8" |
| Depth | 13" |
| Weight | 2.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle 581NC Sauce Dispenser 1/2 Oz., Prince Castle
