Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Cleveland units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Cleveland 58108 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland 58108 2-1/4Inch Lever Handle for Exhaust Valve Steel Bracket
| Fits with Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 58108 |
| Manufacturer Part # | 58108 |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 2.3" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 58108 Exhaust Valve Lever Handle, 2-1/4" X 5/8" Steel Bracket With 2 Holes, Used With # 26-2542 Linkage Assembly, Cleveland
