RestaurantSupply.com is your trusted source for APW aftermarket condiment pumps and pump dispenser parts.
- Engineered to match existing APW units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket APW 58100 condiment pumps and pump dispenser parts
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 58100 1-5/16 Inch Screw Assembly for Lever Pump Stainless Steel
| Fits with Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 58100 |
| Manufacturer Part # | 58100 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 58100 Lever Pump Screw Assembly, Length 1-5/16" 33 Mm, Material(s) Stainless Steel, Weight 0.04 Lb, Models Used In, Apw Wyott Lsti
