Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 5806X30 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 5806X30 30Inch Grab Bar Straight Satin Finish Stainless Steel
| Manufacturer | Bobrick |
|---|---|
| Model Number | 5806X30 |
| Manufacturer Part # | 5806X30 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 30" |
| Weight | 2.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bobrick 5806X30 Grab Bar Straight 30in Satin Finish