Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Nieco 5800 Bushing 3.5 Inch OEM Component with Corrosion-Resistant Materials
Item:
#1324706
Technical details
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 5800 |
| Manufacturer Part # | 5800 |
| Height | 0.45" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 6.85" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Nieco 5800 Bushing 3.5 Inch OEM Component with Corrosion-Resistant Materials
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 5800 Bushing
