RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 57792 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 57792 5.05 Inch Panel Decal Control Blodgett OEM Vinyl
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 57792 |
| Manufacturer Part # | 57792 |
| Height | 2.35" |
| Width | 5.05" |
| Depth | 22.3" |
| Weight | 1.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 57792 Panel Decal Dfg Ssd Lh Ctrl
