FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 57727 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 57727 5.05 Inch Relay Board Electric OEM Blodgett for Control System
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 57727 |
| Manufacturer Part # | 57727 |
| Height | 2.5" |
| Width | 5.05" |
| Depth | 13.6" |
| Weight | 0.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 57727 Relay Board Ts Tbg C192 2 B10
