RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 57725 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 57725 0.35 Inch Diameter Serrated Hex Screw Stainless Steel
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 57725 |
| Manufacturer Part # | 57725 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 57725 Screw 10 24 X 1/2 Serr Hex Ss
