Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 5772-2 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 5772-2 3/4 Inch to 1/8 Inch Pipe Bushing Hex Corrosion-Resistant
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 5772-2 |
| Manufacturer Part # | 5772-2 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 5772-2 Pipe Bushing Hex 3/4x1 /8in