RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick bar refrigeration.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick 57676 bar refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick 57676 OEM Defrost Terminator for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | 57676 |
| Manufacturer Part # | 57676 |
| Height | 1.55" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick 57676 Defrost Terminator

