Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 57646 0.8 Inch Guard Vent Stainless Steel for Commercial Ovens
Item:
#1216905
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 57646 |
| Manufacturer Part # | 57646 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 5.35" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 57646 0.8 Inch Guard Vent Stainless Steel for Commercial Ovens
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 57646 Guard Vent
