RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 57628 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 57628 1.15 Inch Striker Plate with Scr Ews for Commercial Ovens
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 57628 |
| Manufacturer Part # | 57628 |
| Height | 0.7" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 2.95" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 57628 Kit Striker Plate W/scr Ews
