Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 5753.35 5.4 Inch Degreaser Hose Suprene for Industrial Cleaning
Item:
#1482845
Technical details
| Manufacturer | Hardt |
|---|---|
| Model Number | 5753.35 |
| Manufacturer Part # | 5753.35 |
| Height | 1.2" |
| Width | 5.4" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 5753.35 5.4 Inch Degreaser Hose Suprene for Industrial Cleaning
$49.36
Unit price
/
Unavailable
