RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 57480 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 57480 5.3 Inch Push Style Stainless Steel Handle for Beverage Equipment
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 57480 |
| Manufacturer Part # | 57480 |
| Height | 4" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 9.7" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 57480 Kit Push Style Sst Handle Ada
