RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 57445.0001 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 57445.0001 7.3 Inch Tray Assembly OEM Bunn Jdf 2s Mag Durable
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 57445.0001 |
| Manufacturer Part # | 57445.0001 |
| Height | 4.55" |
| Width | 7.3" |
| Depth | 11.1" |
| Weight | 2.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 57445.0001 Tray Assy Bib Jdf 2s Mag
