Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nemco french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized Nemco dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nemco 574173 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nemco 574173 4.05 Inch Block Push Chopper Green Manual Operation Stainless Steel
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | 574173 |
| Manufacturer Part # | 574173 |
| Height | 1.25" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nemco 574173 Block Push Green 1/2"di Ce Easy Chopper 3
