- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hickory 5736TBHSW 7.85 Inch Top Burner Stainless Steel Gas Commercial Cooktop
| Manufacturer | Hickory |
|---|---|
| Model Number | 5736TBHSW |
| Manufacturer Part # | 5736TBHSW |
| Height | 1.2" |
| Width | 7.85" |
| Depth | 10.65" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hickory 5736TBHSW 5.7 Top Burner