RestaurantSupply.com is your trusted source for Hickory heat lamps.
- Authorized Hickory dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hickory 5736SBHSW heat lamps
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hickory 5736SBHSW 3.75 Inch Electric Show Burner Stainless Steel with High Wattage
| Manufacturer | Hickory |
|---|---|
| Model Number | 5736SBHSW |
| Manufacturer Part # | 5736SBHSW |
| Height | 0.85" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hickory 5736SBHSW 7.7 Show Burner