RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 57293 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 57293 2 Inch Right Hand Motor Mounting Shroud for 670 770 Ovens
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 57293 |
| Manufacturer Part # | 57293 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 57293 Assy Mtr Mtg Shroud Rh 670/770