FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Middleby Marshall 57288 Electric Motor 2hp for Conveyor Ovens 230/460 Volt
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 57288 |
| Manufacturer Part # | 57288 |
| Height | 10" |
| Width | 10" |
| Depth | 16" |
| Weight | 20 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 57288 Motor 2hp 230/460v 1725 Rpm
