- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Town Foodservice Equipment 57167 2.9 Inch Wire Harness for Foodservice Equipment
| Manufacturer | Town Foodservice Equipment |
|---|---|
| Model Number | 57167 |
| Manufacturer Part # | 57167 |
| Height | 0.25" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Town Foodservice Equipment 57167 Wire Harness