- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Town Foodservice Equipment 57155HP 13 Inch Heating Plate for Commercial Foodservice
| Manufacturer | Town Foodservice Equipment |
|---|---|
| Model Number | 57155HP |
| Manufacturer Part # | 57155HP |
| Height | 2.5" |
| Width | 13.3" |
| Depth | 14" |
| Weight | 6.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Town Foodservice Equipment 57155HP Heating Plate For M#57155