RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 57054 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 57054 25 Inch Door Assembly Inner Black Glass Stainless Steel
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 57054 |
| Manufacturer Part # | 57054 |
| Height | 2" |
| Width | 25" |
| Depth | 31" |
| Weight | 15.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 57054 Door Assy Inner Blk Gla Ss
