Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 57023-CTN Bowl 9.3 Inch with Plate Pin Durable High-Grade Material
Item:
#1447701
Technical details
| Manufacturer | Biro |
|---|---|
| Model Number | 57023-CTN |
| Manufacturer Part # | 57023-CTN |
| Height | 9.25" |
| Width | 9.3" |
| Depth | 10.63" |
| Weight | 29.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 57023-CTN Bowl 9.3 Inch with Plate Pin Durable High-Grade Material