- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting 570197 Pin 1/4 Inch X 1.5 Inch Corrosion-Resistant Metal Fastener
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 570197 |
| Manufacturer Part # | 570197 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.13" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 570197 Pin 1/4in X 1.5in Cotterl Ess
