RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 57011 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 57011 6.85 Inch Suction Tube Assembly Vent Combi Stainless Steel
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 57011 |
| Manufacturer Part # | 57011 |
| Height | 2.6" |
| Width | 6.85" |
| Depth | 7.95" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 57011 Suction Tube Assembly Vent Combi