RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson commercial dishwashers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 57000020570 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 57000020570 2 Inch Hose Plunger Link Durable Corrosion Resistant
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 57000020570 |
| Manufacturer Part # | 57000020570 |
| Height | 0.55" |
| Width | 2" |
| Depth | 12.95" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 57000020570 Hose Plunger Link
