RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson commercial dishwashers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 5700-021-83-53 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 5700-021-83-53 Handle Assembly Ball Valve Metal Alloy with Durable Design
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 5700-021-83-53 |
| Manufacturer Part # | 5700-021-83-53 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 5700-021-83-53 Handle Assembly Ball Val Ve