RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson sauce pots and stock pots.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 5700-004-54-74 sauce pots and stock pots
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 5700-004-54-74 1/2 Inch Yoke Assembly Corrosion-Resistant Metal
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 5700-004-54-74 |
| Manufacturer Part # | 5700-004-54-74 |
| Height | 2.9" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 1.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 5700-004-54-74 A Yoke 1/2" Assembly
