- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Jackson 5700-004-14-25 2.95 Inch Bumper Tempstar HH Door Impact Absorption
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 5700-004-14-25 |
| Manufacturer Part # | 5700-004-14-25 |
| Height | 0.45" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 4.2" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 5700-004-14-25 Bumper Tempstar Hh Door
