- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Jackson 5700-003-78-41 12 Inch OEM Sump Stud Metal Corrosion Resistant
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 5700-003-78-41 |
| Manufacturer Part # | 5700-003-78-41 |
| Height | 10.95" |
| Width | 11.55" |
| Depth | 18.45" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 5700-003-78-41 W Sump Stud (conserver Xl E)