- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Jackson 5700-003-57-95 19 Inch Stainless Steel Top Panel for Commercial Use
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 5700-003-57-95 |
| Manufacturer Part # | 5700-003-57-95 |
| Height | 9.5" |
| Width | 19.5" |
| Depth | 25.5" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 5700-003-57-95 F Top Panel