RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson commercial dishwashers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 5700-002-00-88 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 5700-002-00-88 Width 1.75 Inch Plate Spring Multiplier Stainless Steel
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 5700-002-00-88 |
| Manufacturer Part # | 5700-002-00-88 |
| Height | 0.55" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 3.85" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 5700-002-00-88 F Plate Spring Multiplier Ts Highe
