- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Jackson 5700-001-26-74 3/4 Inch Nipple Brass 6 Inch Length Durable Connection
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 5700-001-26-74 |
| Manufacturer Part # | 5700-001-26-74 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 5700-001-26-74 Nipple 3/4 Brass X 6 Lg.