RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 5700-001-25-69 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 5700-001-25-69 2.15 Inch Weldment Stainless Steel for Overflow Systems
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 5700-001-25-69 |
| Manufacturer Part # | 5700-001-25-69 |
| Height | 1.8" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 10.65" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 5700-001-25-69 Jackson Tempstar (gpx Hh Hh Gpx Lt Nb S Sds)
