- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Federal Industries 570-908 3 Inch Energy Saving Night Curtain Vinyl
| Manufacturer | Federal Industries |
|---|---|
| Model Number | 570-908 |
| Manufacturer Part # | 570-908 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 33" |
| Weight | 2.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Federal Industries 570-908 Energy Saving Night Curtain