RestaurantSupply.com is your trusted source for Prince Castle cup lid and straw organizers and dispensers.
- Authorized Prince Castle dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Prince Castle 57 cup lid and straw organizers and dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Prince Castle 57 Inch Condiment Dispenser Metal Legs Plastic with Lid
| Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | 57 |
| Manufacturer Part # | 57 |
| Height | 9.25" |
| Width | 9.25" |
| Depth | 10.75" |
| Weight | 2.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle 57 Material Plastic Dispenser And Lid, Metal Legs, Width 12", 305 Mm, Height 18", 457 Mm
