RestaurantSupply.com is your trusted source for Federal Industries cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Federal Industries dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Federal Industries 57-19755-8 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Federal Industries 57-19755-8 73.55 Inch Door Frame R.o. Corrosion Resistant Alloy
| Manufacturer | Federal Industries |
|---|---|
| Model Number | 57-19755-8 |
| Manufacturer Part # | 57-19755-8 |
| Height | 4" |
| Width | 31" |
| Depth | 76" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Federal Industries 57-19755-8 Door Frame R.o. 73.55w X 28.4