- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Federal Industries 57-11090 1.95 Inch Track Assembly Angle Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Federal Industries |
|---|---|
| Model Number | 57-11090 |
| Manufacturer Part # | 57-11090 |
| Height | 0.55" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 3.85" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Federal Industries 57-11090 Track Assembly Angles
