RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer mixer parts and accessories.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer 56SN30-22 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer 56SN30-22 1.5 Inch Bowl Screen Notched Cam for Varimixer
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | 56SN30-22 |
| Manufacturer Part # | 56SN30-22 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer 56SN30-22 Bowl Screen Notched Cam
